Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Domača naloga - izdelki

Go down 
AvtorSporočilo
Loccita`
Admin
Admin
Loccita`


Število prispevkov : 282
Registration date : 21/08/2008

Domača naloga - izdelki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Domača naloga - izdelki   Domača naloga - izdelki EmptyNed Nov 09, 2008 1:43 am

Tukaj bom objavljala izdelke ki ste jih naredili za domačo nalogo.
Nazaj na vrh Go down
http://www.rbd-fan.mojforum.si
Loccita`
Admin
Admin
Loccita`


Število prispevkov : 282
Registration date : 21/08/2008

Domača naloga - izdelki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Domača naloga - izdelki   Domača naloga - izdelki EmptyPet Nov 14, 2008 8:42 pm

1. domača naLoga - izdeLki

Domača naloga - izdelki Moicha+Domača naloga - izdelki Moicha2 ---> moicha

Domača naloga - izdelki Dul+Domača naloga - izdelki Dul2 ---> *dul* [sem ga upoštevala k je prva DN. sam za opozorilo NISO PRAVE MERE PR AVATARJU!!!]

Domača naloga - izdelki Maite+Domača naloga - izdelki Maite2 ---> MaiTE x3 [sem ga upoštevala k je prva DN. sam za opozorilo NISO PRAVE MERE PR AVATARJU!!!]

Domača naloga - izdelki Mia+Domača naloga - izdelki Mia2 ---> mia*

Domača naloga - izdelki Rbdchica+Domača naloga - izdelki Rbdchica2 ---> rbd_chica

Ocene so napisane v temi redovalnica. Ocene ter izdelki se komentirajo v temi art pouk-komentarji !!! LUXX ČE NARDIŠ IZDELEK DO JUTRI TI GA ŠE UPOŠTEVAM. DRUGAČE ZA PRVIČ SAMO OPOZORILO. ČE NIMATE DOMAČE NALOGE, JE V REDOVALNICI ENA. LAHKO JO POPRAVITE TAKO, DA NA ENAKO TEMO KOT JE BILA NALOGA NAREDITE IZDELEK TER MI GA POŠLETE PO ZS-ju. ČE PA IZDELKA NEMORETE NAREDITI ME OBVESTITE PO ZS TER VAM OPRAVIČIM.


Nazadnje urejal/a xBEBEx Pet Nov 21, 2008 8:54 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://www.rbd-fan.mojforum.si
Loccita`
Admin
Admin
Loccita`


Število prispevkov : 282
Registration date : 21/08/2008

Domača naloga - izdelki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Domača naloga - izdelki   Domača naloga - izdelki EmptyPet Nov 21, 2008 7:57 pm

2. domača naLoga - izdeLki

Domača naloga - izdelki Moicha [4] + Domača naloga - izdelki Moicha2 [5] ---> moicha

Domača naloga - izdelki Dul [5] + Domača naloga - izdelki Dul2 [5] ---> *dul*

Domača naloga - izdelki Maite [5] + Domača naloga - izdelki Maite2 [3] + Domača naloga - izdelki Maite3 [5] ---> MaiTE x3

Domača naloga - izdelki Mia [4] + Domača naloga - izdelki Mia2 [4] ---> mia*

Domača naloga - izdelki Rbdchica [5] + Domača naloga - izdelki Rbdchica2 [5] ---> rbd_chica

Tiste števiLke k so zraun so ocene usacga izdeLka. da boLše vete ktera je tm u redovaLnici ktera ocena..za kter izdeLek Wink
se opravičujem če je kdo sedaj prizadet k misLi da je izdeLek za več kt je dobiu oceno. gLedam iz vidika ART učiteLjice. vem kk se ocenjuje k mi usi pravijo da sm kt učiteLjica [ocenjujem & to] če pa kdo res misLi da je izdeLek vreden več kt je dobiL oceno pa mi naj piše na ZS. sam je pa res..da sedaj izdeLek kt izdeLek ni meu nwm kLk pomembnosti. 2 izdeLka sta tvorLa ceLoto. tko da če je en sLab pa drugi dobr vete da vam dvignem oceno Smile


Nazaj na vrh Go down
http://www.rbd-fan.mojforum.si
Loccita`
Admin
Admin
Loccita`


Število prispevkov : 282
Registration date : 21/08/2008

Domača naloga - izdelki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Domača naloga - izdelki   Domača naloga - izdelki EmptySob Nov 29, 2008 10:30 pm

3. domača naLoga - izdeLki

Domača naloga - izdelki Moicha ---> moicha [ocena je za 1 oceno nižja ker nisi upoštevala navodil (nisi dodala useh napisov) ]

Domača naloga - izdelki Mia ---> mia* [ocena je za 1 oceno nižja ker nisi upoštevala navodil (nisi dodala rbd znaka) ]

Domača naloga - izdelki Rbdchica ---> rbd_chica [ocena je za 1 oceno nižja ker nisi upoštevala navodil (nisi dodala useh napisov) ]
Nazaj na vrh Go down
http://www.rbd-fan.mojforum.si
Sponsored content





Domača naloga - izdelki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Domača naloga - izdelki   Domača naloga - izdelki Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Domača naloga - izdelki
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Art :: art pouk.-
Pojdi na: